Series
Ratings
75
The UndoingRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 5.0
WATCHERRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
On the VergeRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
My Brilliant Friend Season 2Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0