Series
Ratings
224
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
NewtopiaRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
HappinessRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.0