Movies
Ratings
215
Nobody KnowsRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 3.5
VertigoRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5