Movies
Ratings
43
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Freddy vs. JasonRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Friday the 13thRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0