Series
Ratings
37
The Art of SarahRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.0