Titles you rated
- 천하제빵Rated ★ 2.5
My Brilliant Friend Season 3Rated ★ 4.0
My Brilliant Friend Season 2Rated ★ 3.5
My Brilliant Friend Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Hot SingersRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5- Sing Again Season 4Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
Hidden SingerRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 2.0