Series
Ratings
10
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0