Series
Ratings
31
D.P.Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Partners for JusticeRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0