Series
Ratings
38
Shugo Chara!Rated ★ 4.5
Aikatsu On The Parade!Rated ★ 5.0- PriPara Season 4Rated ★ 4.0
- PriPara Season 3Rated ★ 5.0
Idol Time PriParaRated ★ 5.0
PriPara Season 1Rated ★ 5.0
Pretty Rhythm: Aurora DreamRated ★ 5.0
KING OF PRISM -Shiny Seven Stars-Rated ★ 4.5- Pretty Rhythm: Dear My FutureRated ★ 5.0
- Pretty Rhythm: Rainbow LiveRated ★ 5.0
- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.5
- UNTOUCHABLERated ★ 2.5
Zyuden Sentai KyoryugerRated ★ 4.5
Kaizoku Sentai GokaigerRated ★ 4.0
Kamen Rider GaimRated ★ 3.0
Samurai Sentai ShinkengerRated ★ 5.0
KAMEN RIDER WIZARDRated ★ 5.0
The Empress of ChinaRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme AnimaRated ★ 2.5