Series
Ratings
340
Wedding ImpossibleRated ★ 1.5- The Practical Guide to LoveRated ★ 2.0
- In Your Brilliant SeasonRated ★ 3.0
To My Beloved ThiefRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
One Piece Season 2Rated ★ 3.5- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
I'll Give You the UniverseRated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5- 이 강에는 달이 흐른다Rated ★ 3.0
Dear XRated ★ 3.0
Dynamite KissRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
TempestRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
My Troublesome StarRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0