Movies
Ratings
21
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
CubeRated ★ 2.0
The Descent: Part 2Rated ★ 4.0
OrphanRated ★ 1.0
The Yellow SeaRated ★ 1.0
New WorldRated ★ 1.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
FriendRated ★ 1.0
71: Into the FireRated ★ 1.0
The Man from NowhereRated ★ 1.0
The NeighborsRated ★ 1.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 1.0
District 13: UltimatumRated ★ 1.0
Saving Private RyanRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 1.0
Cyrano AgencyRated ★ 1.0