Series
Ratings
70- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Black DogRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5
High CookieRated ★ 2.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 2.5