Movies
Ratings
646
HostelRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.0
HushRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
The BabadookRated ★ 4.0
Leap YearRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 4.0
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0
The BabysitterRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
27 DressesRated ★ 3.5
ApostleRated ★ 1.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5