Movies
Ratings
77
Project Hail MaryRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 1.5