Series
Ratings
133
86Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
LazarusRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Steins;Gate 0Rated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Game Development GirlsRated ★ 2.5
Sakamoto DaysRated ★ 1.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5