Movies
Ratings
366
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 3.5
CommissionRated ★ 1.0
Good NewsRated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
Murder MysteryRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5- VirusRated ★ 1.5