Movies
Ratings
159
Mr. BrooksRated ★ 1.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The GameRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 5.0
The EyeRated ★ 5.0
Dead EndRated ★ 5.0
Dead SilenceRated ★ 3.0
DevilRated ★ 4.0
The Last ExorcismRated ★ 3.0
Into the MirrorRated ★ 3.0
The Skeleton KeyRated ★ 3.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 5.0
PossessedRated ★ 5.0
From Dusk Till DawnRated ★ 5.0
Wrong TurnRated ★ 5.0
TremorsRated ★ 5.0
Three… ExtremesRated ★ 2.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 4.0