Titles you rated
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Hell Girl: Two MirrorsRated ★ 4.5
Hell GirlRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
素直になれなくてRated ★ 3.0