Series
Ratings
221
Wonder ManRated ★ 3.5
Love MeRated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
The ManipulatedRated ★ 2.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 2.5
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Chief of WarRated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 3.0
The Terminal List: Dark WolfRated ★ 3.5
TabooRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5
MobLandRated ★ 4.5
The Terminal ListRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 2.5
Gangs of London Season 3Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0