Titles you rated
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
KaosRated ★ 4.0
직장인들Rated ★ 4.0
직장인들Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 1.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5