Series
Ratings
46
First LoveRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5