Series
Ratings
23
As You Stood ByRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 5.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
It's NightRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 0.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
HappinessRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0