Series
Ratings
27
Fushigi Dagashiya: Zenitendō Season 1Rated ★ 3.5
Animal Season 2Rated ★ 4.0
Animal Season 1Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Migi & DaliRated ★ 4.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.5
Gudetama: An Eggcellent AdventureRated ★ 3.5
EveRated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 3.5
No Doubt in Us Season 2Rated ★ 4.0
No Doubt in Us Season 1Rated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Girl From NowhereRated ★ 4.5
Sex/LifeRated ★ 5.0