Movies
Ratings
50
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Woman Is the Future of ManRated ★ 3.0
CommissionRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Not OutRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5- OptimizationRated ★ 3.0
Milky Way Liberation FrontRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0- The WindowRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Cruel Winter BluesRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 3.5
The Senior ClassRated ★ 4.0