Movies
Ratings
547
ExhumaRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
MantisRated ★ 1.5
The Platform 2Rated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5- Life of Hae-oakRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 2.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 3.5
No BearsRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 3.5