Movies
Ratings
62
Poupelle of Chimney TownRated ★ 3.5
The Legend of TarzanRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
The WitchesRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.5
Jungle CruiseRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0
Closest Love To HeavenRated ★ 5.0
Charlotte's WebRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 5.0