Titles you rated
- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.0
Pokémon OriginsRated ★ 4.5
You Are Ms. ServantRated ★ 2.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5