Titles you rated
High CardRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Vinland Saga Season 2Rated ★ 4.0
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Dr. Stone RyuusuiRated ★ 5.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 5.0
Dr. StoneRated ★ 5.0
Kemono JihenRated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5- Thus spoke Kishibe Rohan Season 3Rated ★ 3.5
Thus Spoke Kishibe Rohan 2021Rated ★ 3.5
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 3.5
Love, VictorRated ★ 3.5
SK8 the InfinityRated ★ 3.0
Wandering SonRated ★ 5.0
Bunny DropRated ★ 3.0
Kids on the SlopeRated ★ 4.0