Titles you rated
DAN DA DANRated ★ 3.5
86Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 2.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
FlexxCopRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Record of Ragnarok ⅡRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.5