Series
Ratings
15
Reborn RichRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 2.5
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0