Titles you rated
KiddingRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The SympathizerRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5- Invisible ManRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5