Movies
Ratings
117
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.5
Kick the MoonRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0