Movies
Ratings
407
No Other ChoiceRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
Return to DustRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 0.5
SearchingRated ★ 4.5