Series
Ratings
184
The RebelRated ★ 2.5
Super BandRated ★ 2.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 4.5
- Toy SoldiersRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 1.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 2.0
The Good DetectiveRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0