Movies
Ratings
35
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
JumperRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0