Series
Ratings
30
WentworthRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Undone Season 1Rated ★ 1.5
MarsRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
LoreRated ★ 0.5
WestworldRated ★ 5.0
Miss BackRated ★ 2.5- 大军师司马懿之军师联盟Rated ★ 0.5
The Tale of NokduRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0