Movies
Ratings
115
World War ZRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 5.0
BeanRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0