Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
DarkRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5