Movies
Ratings
465
A House of DynamiteRated ★ 0.5
The RuinsRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 5.0
As Above, So BelowRated ★ 4.5
100 StreetsRated ★ 4.0
The Darkest HourRated ★ 3.0
The End of AprilRated ★ 3.5
The Tall ManRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.0