Series
Ratings
76
Suspicious PartnerRated ★ 1.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 0.5
While You Were SleepingRated ★ 2.5
School 2017Rated ★ 1.5
A Korean OdysseyRated ★ 0.5
Life on MarsRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 2.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 0.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 5.0