Series
Ratings
14
Residential ComplexRated ★ 5.0
Let Me Call You Father-in-LawRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 1.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0
Mr. BeanRated ★ 4.0
PianoRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0