Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 3.5
Five EnoughRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0