Series
Ratings
21
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 1.0
Why Women KillRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 2.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 2.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 1.5
Haikyuu!!Rated ★ 1.0
Cells at Work!Rated ★ 1.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0- Yona of the DawnRated ★ 1.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 3.0