Series
Ratings
109
Be MelodramaticRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0- DamoRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5- Phantom SingerRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
I am Your TeacherRated ★ 2.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0