Titles you rated
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.5
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 1.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 1.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Mr. TrotRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Wise Man’s GrandchildRated ★ 2.0
DororoRated ★ 2.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Angels of DeathRated ★ 2.5
Junji Ito CollectionRated ★ 2.5