Series
Ratings
77
Be with YouRated ★ 3.0- 세계테마기행 - 광활한 대지의 유혹, 몽골Rated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 2.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 3.5