Series
Ratings
80
RememberRated ★ 5.0
I am Your TeacherRated ★ 1.0
Digimon: Data SquadRated ★ 5.0
Digimon FrontierRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
BrainRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0