Series
Ratings
30
RememberRated ★ 2.0
Save MeRated ★ 4.5
Kang's KitchenRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5