Series
Ratings
34
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5