Movies
Ratings
217
AladdinRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 0.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Truth or DareRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0